YARDIM

Canlı derslere aşağıda bulunan DERSLERE GİRİŞ butonuna tıklayarak katılabilirsiniz.

Eğer derse katılmakta problem yaşıyorsanız yine aşağıda bulunan canlı derslere nasıl katılabiliriz adlı videomuzu izleyebilirsiniz.

Alternatif 1

Alternatif 2

Ders videolarını izlemek için aşağıda bulunan DERSLERE GİRİŞ butonuna tıklayabilirsiniz.

Eğer derse katılmakta problem yaşıyorsanız yine aşağıda bulunan video kayıt derslere nasıl katılabiliriz adlı videomuzu izleyebilirsiniz.

Derslerimizi sorunsuz bir şekilde katılabilmeniz için bilgisayarınızda Flash Player yazılımının yüklü olması gerekmektedir. Bu yazılım çoğu bilgisayarda hazır olarak bulunur. Fakat çeşitli sebeplerden dolayı silinmiş veya hiç yüklenmemiş olabilir. Bu konuyla ilgili bir problem yaşıyorsanız aşağıda bulunan videoyu izleyerek bilgisayarınıza Flash Player’ı kurabilir ya da kurulu olan Flash Player’ı en son sürümüne yükseltebilirsiniz.

Windows 10 kullanıcılarının sıklıkla yaşadığı Flash Player sorununun çözümünü aşağıda bulunan videoda anlattık. Bilgisayarımızda Flash Player yüklü olduğu halde tarayıcı tarafında gerekli izinler sağlanmamış ise derslere katılmakta sorunlarla karşılaşabiliriz. Karşılaşabileceğiniz problemleri ortadan kaldırmak için videodaki uygulama adımlarını dikkatli bir şekilde yapınız.

Windows 7 kullanıcılarının sıklıkla yaşadığı Flash Player sorununun çözümünü aşağıda bulunan videoda anlattık. Bilgisayarımızda Flash Player yüklü olduğu halde tarayıcı tarafında gerekli izinler sağlanmamış ise derslere katılmakta sorunlarla karşılaşabiliriz. Karşılaşabileceğiniz problemleri ortadan kaldırmak için videodaki uygulama adımlarını dikkatli bir şekilde yapınız.

Telefon veya tabletten canlı derslere nasıl katılabileceğinizi detaylı bir şekilde anlattığımız videoyu izleyebilirsiniz.

Copyright 2020 © TKM Akademi | Tüm Hakları Saklıdır.