SINIRSIZ ERİŞİM, UZMAN KADRO, SINIRSIZ TEKRAR

ONLINE EĞİTİM PLATFORMU

BİZ KİMİZ ?

TKM Akademi, eğitim sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteren, kurucuları bizzat eğitimci olan ve KPSS alanında sektörün öncüsü olan kişilerce kurulmuş ve eğitim faaliyetlerine aynı titizlikle ve azimle devam eden bir kuruluştur.

 

 

 

ÖĞRETMENLERİMİZ

Bünyesinde görev alan eğitimciler yıllardır ÖSYM sınavlarında onlarca derece çıkartan, kitap yazarı olan deneyimli ve uzman eğitmenlerdir.
TKM Akademi Uzaktan eğitim faaliyetleri dışında, yayıncılık alanında da faaliyet gösteren bir kuruluştur.

 

 

 

ONLİNE DERSLER GENEL GÖRÜNÜM

Tüm online derslerimizin içeriklerini karşılaştırarak sizin için en doğru kursu tercih edin.

AKADEMİK KADRO

1)Türkiye’nin En Ünlü Eğitim Kadrosu İle Sınavlara Evinde Hazırlanırsın.
Tecrübeli Ve Alanında Uzman Öğretmenlerle Ders Yaparak Net Bilgi Ve Yüksek İlgiyle Sınava Hazırlanırsın!

2)İlk defa sınava hazırlanıyorum ve nasıl çalışacağımı bilmiyorum diye endişe duyma. Ders çalışma programını alanında uzman eğitimcilerimiz paylaşacaktır.

3)Derslerin bittikten sonra seni test edeceğiz. Soru çözmenin püf noktalarını her dersten sonra öğrenip soru çözmeye başlayacaksın.

ETKİLİ EĞİTİM STRATEJİLERİ

1)Derslere Canlı Katılabilirsin. Ders Esnasında Öğretmene Soru Sorabilirsin. Sorular Anında Cevaplanır. Anlamadığın Yer Anında Tekrar Edilir. Dersi Derste Öğrenirsin.

2)İzlediğin Videoyu Aynı Youtube Sistemi Gibi Hızlandırabilir Veya Yavaşlatabilirsin. Ders Yavaş İlerliyor Sıkılıyorum Gibi Bir Derdin Yok. Ders Hızlı İlerliyor Anlamayacağım Endişen Yok!

3)Tkm Akademi’de Ders Kaçırdım Diye Üzülmek Yok. Canlı Ders Kayıt Altında Sınava Kadar Kalır Ve İstediğin Zaman Tekrar Tekrar İzlersin.

TEKNİK DESTEK

1)Bilgisayar, Telefon, Tablet, İnternet Erişiminin Olduğu Her Cihazdan Derslere Rahatlıkla Canlı Olarak Katılabilirsin.Derste Kullanılan Slaytlar Pdf Ve Tüm Dökümanlar Sistemde Kayıtlı Kalır Ve Dilediğin Zaman Tekrar Tekrar İndirebilirsin

2)Derslere Giriş, Doküman İndirme, Tekrar İzleme, Video Hızlandırma Gibi Birçok Konuda Bize Whatsapp Hattımızdan Ve Çağrı Merkezimizden Bizlere Rahatlıkla Ulaşabilir Ve Destek Alabilirsin.

3)Eğer sınavı kazanacak durumda değilsen senin için bireysel rehberlik çalışmalarını başlatacağız. Gerekli görüldüğü takdirde ekstra dersler ile senin için 0’ dan başlayacağız. Sen TKM’lisin Atanamam endişesi sana yakışmaz !

Copyright 2020 © TKM Akademi | Tüm Hakları Saklıdır.